Aktualności

Kolejne 3 pkt chodź styl słaby!

• autor: DzikuTS, 2014-09-02 10:59

Żenisz Żenichów 3:5 TS Przylep

TS Przylep wywozi z Żenichowa 3 pkt chodź nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu.
Bramki strzelali:
P.Dzikowicz
J.Hajdasz
C.Garbacz x2
K.Jasiński
Czytaj dalej...

TS Przylep jak to przyzwyczaił nas w tam tym sezonie musiał zacząć spotkanie od straty bramki na początku spotkania i później musiał zabierać się do roboty.Było i tym razem tak w 15 min gospodarze wykorzystali rzut wolny i chodź Romek miał szanse ją wybronić to niestety Żenisz wyszedł na prowadzenie.TS nie załamywał rąk tylko cały czas prowadził grę i czekał na bramki aż do 30 min gdzie prawą stroną prosopadłym podaniem P.Dzikowicza obsłużył M.Jurkiewicz a ten przedarł się i oddał strzał nie do obrony i mieliśmy 1:1.Końcówka pierwszej połowy to indywidualna akcja J.Hajdasza i strzał "chyba sezonu" gdzie bramkarz nawet nie zdążył jej zobaczeć i do przerwy zchodziliśmy  z wynikiem 1:2.

Druga połowa to ciągłe ataki naszego zespołu gdzie Żenisz raczej probował grać z kontry.W 55min ładną akcja popisali się M.Jurkiewicz,P.Dzikowicz i C.Garbacz gdzie ten ostatni tylko wykończył całość i mieliśmy 3:1.Warto zaznaczyć żę swoje pierwsze spotkanie w A-klasie sedziowała sędzina gdzie w pierwszej połowie w miare pozwoliła grać ostro to w drugiej kąpletnie się pogubiła i zaczeła rozdawać kartki co faul.Ofiarą stał się C.Garbacz który w końcówce zobaczył drugą żółtą i musiał opuścić boisko chodź miedzy czasie strzelił swoją drugą bramkę.Gospodarze mieli jeszcze nadzieje na dogonienie bo piękną bramką z rzutu wolnego popisał się ich ten sam zawodnik co strzelił pierwszą bramkę.Póżniej jak wspomniałem Czarek podwyższa na 4:2.Chwilę później pani sędzina dyktuje rzut karny i mamy 4:3.Trener TSu postanowaił zrobić kilka zmian między innymi wszedł K.Jasiński który znalazł się w polu karnym i po dobitce pakuje bramkę do siatki i kończymy spotkanie 5:3.